Trebalo je samo godinu dana da Boho park preraste u jedno od najposjećenijih kulturnih događanja u sklopu Bjelovarskog kulturnog ljeta. Nakon što je lani po prvi put predstavljen javnosti, a samim time i realiziran na travnjaku jugozapadnog dijela Gradskog parka, Boho park je ove godine doživio pravi boom. Njegova posjećenost više nije mjerljiva nekolicinom zaljubljenika u kasnovečernje projekcije pod krošnjama stoljetnih stabala, već je riječ o događajima za koje se traži klupa više. Činjenica da je posljednje dvije projekcije, a radilo se o animiranom filmu ”Asterix” i francuskoj igranoj komediji ”Plivaj muški” posjetilo 300–tinjak ljudi, dovoljno govori o žeđi Bjelovarčana za ovakvom vrstom kulturnog sadržaja, ali i o potencijalu koji isti ima. Organizatori ove pozitivne priče su bjelovarski Kulturni i multimediski centar uz svesrdnu podršku Grada Bjelovara te u suradnji s Kino mrežom i Hrvatskim audiovizualnim centrom. Treba napomenuti kako je riječ o KMC Ljetnom kinu koje se odvija u sklopu Bjelovarskog Kulturnog ljeta. (ika)
Ako je koja priča uspjela na bjelovarskom Kulturnom ljetu, onda je to Boho park
- 24. srpnja 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.








