Nakon dugo vremena zbog epidemiološke situacije Badminton klub Bjelovar konačno je počeo sudjelovati na natjecanjima.
Tako je proteklog vikenda, 7. studenog, u Zagrebu održano je posljednje, 4. kolo Hrvatskog kupa za djevojčice i dječake do 13 godina. S obzirom da je klub tek krenuo s treninzima (mjesec dana) važno je bilo obnoviti formu i ući u natjecateljski ritam. Nažalost, doznajemo do profesora Saše Ćurčića, predsjednika kluba, nisu nastupili svi igrači zbog epidemije koronavirusa.

-Tessa Komljenović osvojila je šesto mjesto, Lovro Stojan 10. mjesto, a nakon duge pauze vratio se i Danijel Radović koji je završio na 12. mjestu! U parovima Tessa i Lovro završili su na osmom mjestu – kazao je Ćurčić je istaknuo i rezultate 4. kola Hrvatskog kupa u konkurenciji U11 i U19 koje je održano u Čakovcu.

-U svom prvom službenom nastupu Lovro Šušnjarec u singlu je osvojio peto mjesto, a u paru s Lovrom Matovinom iz BK Koprivnica prvo mjesto i zlatnu medalju Čestitamo našem Lovri, a posebno Lovri koji je osvojio zlatnu medalju u singlu i paru. Idući vikend. ukoliko ne bude zabrana održavanja sportskih natjecanja, trebali bi sudjelovati na prvenstvu Hrvatske u konkurenciji U13 i U19 – kazao je Ćurčić. (ika)