BADMINTON Talentirana Iva Aušperger uzela broncu na Međunarodnom turniru u Zagrebu

Tijekom vikenda koji je iza nas, od petka do nedjelje, u dvorani Sutinska vrela održan je 7. Međunarodni badmintonski turnir Youth Open 2019., namijenjen limačima U-9 i U-11, mlađim kadetima U-13 te kadetima U-15 na kojem je nastupilo ukupno 119 igrača i igračica iz 24 zemalja. Na turniru su nastupili i igrači badminton kluba Bjelovar, a najbolji rezultat i ostvarila je Iva Aušperger koja je u kategoriji do devet godina osvojila brončanu medalju.

-Ostali igrači nisu prošli grupnu fazu natjecanja, ali su dali sve od sebe budući da nisu trenirali dva mjeseca tijekom ljetne stanke-kazao je profesor Saša Ćurčić, predsjednik kluba. Na turniru su još nastupili i Jakov Grgić U-15, Leon Klemše U-13, Danijel Radović U-11, Tessa Komljenović U-13, Anja Aušperger U-11 i Marija Komljenović U-11. (BJLive)