Bilogora i Daruvar usamljeni na vrhu

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

Iako do kraja prvenstva ima još pet kola, u 21. kolu Prve županijske nogometne lige dvojac Bilogora iz Kapele i Daruvar napravili su veliki korak naprijed prema osvajanju naslova prvaka.

Bilogora je kao domaćin u Kapeli pogocima Flekovića, Stojčevića i Legčevića, tek u završnici utakmice rezultatom 3:0 pobijedila upornu Zdenku 91, dok je Daruvar u pomalo neozbiljnoj utakmici rezultatom 12:1 savladao nekonkurentni Tomislav iz Bereka.

REZULTATI 21. KOLA

Nakon pobjede nad predavačkim Dinamom, kojom je izborio polufinale županijskog kup natjecanja, Hajduk iz Hercegovca izgubio je korak s vodećim dvojcem.

Kao domaćin poražen je rezultatom 2:4 od Trnskog iz Nove Rače, ali nakon neizvjesne utakmice u kojoj je Hajduk pogotkom Luke Slivara poveo s 1:0, dok je Trnski do pobjede došao pogocima Planteka, Mihaela Đođa, Pratljačića i Andrije Pavlovića.

U Velikoj Pisanici ponovo je odigrana sjajna i do kraja neizvjesna utakmica bogata pogocima. Domaće Bilo pobijedilo je Rovišće rezultatom 5:4, ali ponovo u trilerskoj završnici u kojoj su imali puno više sreće od Rovišća.

Naime, Rovišće je u 23.minuti utakmice vodilo s 0:2, Bilo je iz penala smanjilo na 1:2, ali je i Rovišće pogotkom Baranašića u 49. minuti ponovo pobjeglo na dva pogotka razlike. Dedaj je bio strijelac za 2:3, ali je i Dean Radošević u 60. minuti ponovo doveo Rovišće u vodstvo od dva pogotka prednosti. Do raspleta ove golijade došlo je u završnici utakmice u kojoj je prvo Vargić iz penala smanjio na 3:4, pa je Dedaj u 81. minuti izjednačio na 4:4, da bi pobjedu Bilu donio Nikola Vučinić pogotkom u 88. minuti utakmice.

B Š K – IVANSKA    0:0

BŠK: Pigac, Hečimović, Megerle, Mikšec, J. Račan, Piragić, Kristić, Ježić, Kirin, Coha, Orlović – Brnjaković, Gjini, Cikač, Čale, D. Kranjčević, TRENER: Darko Coha

IVANSKA: Grebenar, I. Skukan, Do. Skukan, Jandrilović, Cvitković, Forjan, Mavrin, Ožegović, Kos, Zjačić, S. Grgić – Trojka, D. Modrić, TRENER: Saša Kranjčević

Po sunčanom vremenu i pred velikim brojem gledatelja u brezovačkoj Sportskoj ulici odigrana je više nego dobra nogometna utakmica u kojoj ni domaći BŠK, a ni gostujuća Ivanska, nisu uspjeli doći do pogotka. Neriješenih 0:0 nekako je najpravedniji ishod lokalnog derbija nakon kojeg je Ivanska i dalje ostala neporažena ovog proljeća, ali je i BŠK već petu utakmicu za redom neporažen.