U povodu obilježavanja blagdana Svih svetih i Dušnog dana i ove će se godine, u skladu s epidemiološkim mjerama, polaganjem vijenaca na groblju Borik, groblju sv. Andrije te kod spomen obilježja u središnjem gradskom parku u Bjelovaru odati počast svim stradalim hrvatskim braniteljima i civilima u Domovinskom ratu, priopćili su iz Bjelovarsko-bilogorske županije.
Hodogram će izgledati ovako;
11,00 – Polaganje vijenaca na groblju Borik,
Vijenac polažu: -Udruga roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata BBŽ
-Delegacija Ministarstva obrane RH i Ministarstva unutarnjih poslova RH,
-Delegacija Ministarstva hrvatskih branitelja, Bjelovarsko-bilogorske županije, Grada Bjelovara i udruga proisteklih iz Domovinskog rata,
11,30 –Polaganje vijenaca na groblju sv. Andrije u Bjelovaru
Vijenac polaže: delegacija Bjelovarsko-bilogorske županije, Grada Bjelovara i udruga proisteklih iz Domovinskog rata,
12,00– Polaganje vijenaca kod spomen obilježja u središnjem gradskom parku u Bjelovaru, Vijenac polaže: delegacija Bjelovarsko-bilogorske županije, Grada Bjelovara i udruga proisteklih iz Domovinskog rata.

