Bjelovarski gradonačelnik u manje od dva tjedna ostao bez dvoje najbližih suradnika

Dario Hrebak, bjelovarski gradonačelnik, odnedavno ne može računati na svoja dva zamjenika jer su oboje ”izvan stroja”.

Zamjeniku Igoru Brajdiću je tijekom malonogometnog turnira koji se održao 31. svibnja na starom Partizanovom igralištu stradalo koljeno, a dok je Valna Bastijančić, druga Hrebakova zamjenica, doživjela sličnu nezgodu.

No, Bastijančić nije stradala na nogometnoj utakmici, već je u jednom trenutku slučajno krivo stala pri čemu joj je nešto kvrcnulo u koljenu. Trenutna i oštra bol vezala ju je za krevet, a nakon posjete liječniku na nogu je dobila longetu.

Njezin kolega, zamjenik Brajdić, dobio je samo steznik i već danima hoda pomoću štaka. Oboje su radi ozljeda morali otići na bolovanje, a zanimljivo je i to da je i Brajdiću i Bastijančić stradalo desno koljeno.

Tijelo na jednu, a koljeno na drugu stranu

-Tijelo mi je otišlo u jednu stranu, a koljeno na drugu. S tim koljenom sam već imao ozbiljnih problema i mislim da je ovo bio zadnji put da sam igrao nogomet. Nadam se da ću se moći izvući bez operacije, no vidjet ćemo. Bio sam na magnetskoj rezonanci koja je pokazala da koljeno nije nimalo dobro. Očekuje me liječnički pregled nakon kojeg ću znati koje su mi najbolje opcije. Ujedno, nadam se da ću se što prije vratiti na posao–kazao je zamjenik Brajdić.

Njegova kolegica, zamjenica Bastijančić je umjesto na magnetsku rezonancu poslana na rentgensko snimanje.

-Mislim da sam ozlijedila ligamente desnog koljena. Moram nositi longetu, mirovati i eto, polako se oporavljam. Koliko će biti na bolovanju, u ovom trenutku još uvijek ne mogu znati. No, sasvim sigurno ću se čim prije pokušati vratiti na posao – kazala je Bastijančić koja se na Facebooku i ”pohvalila” slikom noge u longeti (ika)

Foto: Facebook