Bjelovarski Graničari Husari u Sinju dostojno predstavili svoje povijesno naslijeđe

Tek što su prodefilirali jučer okončanom 304. Sinjskom alkom bjelovarski Graničari Husari su opet na putu prema mađarskom Igalu gdje će sudjelovati na jednom od najvećih prikaza povijesnih bitki u Europi. U Sinju je deset konjanika na svojim gidranima i u prepoznatljvim husarskm odorama na najbolji način predstavilo Bjelovar i njegovo povijesno naslijeđe. Nema već pozornice za konjičke postrojbe od Sinja,a Bjelovarčani su i ovu drugu godinu u nizu kako su dobili pozivnicu svoj dio posla odradili besprijekorno. (dv)