Tek što su prodefilirali jučer okončanom 304. Sinjskom alkom bjelovarski Graničari Husari su opet na putu prema mađarskom Igalu gdje će sudjelovati na jednom od najvećih prikaza povijesnih bitki u Europi. U Sinju je deset konjanika na svojim gidranima i u prepoznatljvim husarskm odorama na najbolji način predstavilo Bjelovar i njegovo povijesno naslijeđe. Nema već pozornice za konjičke postrojbe od Sinja,a Bjelovarčani su i ovu drugu godinu u nizu kako su dobili pozivnicu svoj dio posla odradili besprijekorno. (dv)
Bjelovarski Graničari Husari u Sinju dostojno predstavili svoje povijesno naslijeđe
- 5. kolovoza 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.



