Policijski službenici Policijske uprave bjelovarsko-bilogorske Ante Jeličić i Luka Markešić natjecali su se na međunarodnom 4. Ramskom polumaratonu kojeg je organizirala udruga ”Rama u srcu”, a nastupilo je 80-ak trkaća.

Luka Markešić ostvario je odličan rezultat. Završio je drugi u polumaratonskoj utrci najbržih Ramaca i Ramkinja, dok je u ukupnom poretku polumaratona zauzeo 7. mjesto. Ante Jeličić je završio na 29. mjestu u ukupnom poretku natjecatelja.

Ramski polumaraton je utrka s AIMS certifikatom za stazu na 21,097.5 metara, a zamišljena je kao najbrži polumaraton u BiH i regiji. Osim brzine stazu karakterizira i najljepši pogled na Ramsko jezero.

Pobjednik 4. Ramskog polumaratona je Sanel Kurtagić s vremenom 1:20:54, dok je u najbolja u ženskoj konkurenciji bila Radmila Maksimović s vremenom 1:32:15. (ika)