Nakon intoniranja himne “Lijepa naša”, točno 28 ekipa u neretvanskim je lađama iz Metkovića danas Neretvom krenulo na 22. Maraton lađa. Za put od Metkovića preko Opuzena do Ploča, što je trasa dugačka 20,5 kilometara, trebao je imati snage, volje, koncentracije, izdržljivosti i vjere u samog sebe, a posebno u cijelu ekipu koja se nalazi u lađi da bi se odveslala jedna ovako zahtjevna utrka. Na cilj su prvi stigli Gusari iz Komina, dok je drugo mjesto osvojila ekipa Stabline, a kao treća na cilj je stigla ekipa Crni put iz Metkovića. Ekipa bjelovarskih Šumara osvojila je izvrsno osmo mjesto, za svoju korektnost nagrađeni su plaketom za fair play za 2018. godinu. Prva ekipa lađara ”Argo 1” osvojila je šesto mjesto, dok je ekipa ”Argo 2” u cilj ušla kao trinaesta.Podsjetimo amo da je i ženska ekipa ”Sparte” iz Bjelovara u svom prvom nastupu na Maraton lađi ostvarila sjajan rezultat. Naime, djevojke su u cilj ušle druge u konkurenciji od ukupno osam ekipa (BJLive)
ČESTITKE MOMCIMA Hrpa Bjelovarčana danas je ponovno dominirala prekrasnom Neretvom
- 10. kolovoza 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
