Domovinski pokret dobio ogranak u Bjelovaru, za predsjednicu izabrana Dubravka Dragašević

Domovinski pokret je danas dobio svoj ogranak u Bjelovaru na osnivačkoj skupštini održanoj u KMC-u. Za predsjednicu je izabrana je Dubravka Dragašević, zamjenice predsjednice su Davorka Bačeković – Mitrović i Lana Komljenović, a rizničar Danijel Pintić. Osnivačkoj skupštini je nazočio i predsjednik stranke Miroslav Škoro koji između ostalog kazao da je u Hrvatskoj već desetljećima na snazi klasični duopol HDZ-a i SDP-a koji vuče zemlju prema dnu.

-Stvari ne idu u pravom smjeru i što god da analiziramo, sve je na dnu ljestvice. Kvaliteta života na dnu Europske unije, a korupcija na vrhu Europske unije. S ovakvom politikom i načinom poslovanja ne možemo to očekivati da se to promijeni, a posljedica toga je da smo u zadnjih nekoliko godina izgubili 400 tisuća ljudi- poručio je Škoro dodavši kako je za promjenu sadašnjeg stanja neophodno izmijeniti izborni zakon. Nakon službenog dijela sjednice Škor je za okupljene članove otpjevao nekoliko pjesama. (dv)