Policijski službenici garešničke Policijske postaje jučer su na prigodan način obilježili ”Dan ljubaznosti u prometu”. Naime, policajci su umjesto kažnjavanja uzornim vozačima i vozačicama koji su poštovali prometne propise dijelili zahvalnice i prigodne promotivne poklone u vidu reflektirajućih prsluka. Radilo se o preventivno-edukativnoj akciji u kojoj su nagrađeni izabrani jer su bili posebno oprezni i pažljivi prema pješacima, biciklistima, djeci i starijima te su vozili dozvoljenom i prilagođenom brzinom. Naravno, nisu mobitelirali za vrijeme vožnje, koristili su sigurnosni pojas i pazili da su svi suputnici u njihovim vozilima vezani kao. Savjesnim vozačima koji su jučer zaustavljeni u kontroli prometa uručene su posebne zahvalnice koje će im zasigurno biti lijepa uspomena. Iz PU bjelovarsko -bilogorske te iz Policijske postaje Garešnica ovim putem pohvaljuju sve uzorne vozače i vozačice koji poštuju prometne propise. (BJLive)
DRUGO LICE POLICIJE Ovi policijski službenici su nagrađivali savjesne vozače, a evo i zašto
- 27. studenoga 2019.

Povezane objave
VIDEO – Zašto je nebo iznad Bjelovara danas
13. lipnja 2026.
Sa samo 18 godina osvojio seniorski naslov prvaka
13. lipnja 2026.
FOTO: Borik kup već prvog dana oduševio brojne
13. lipnja 2026.
FOTO: Karmela Pokopac i Domagoj Grizelj najbolji rukometaši
12. lipnja 2026.
VIDEO – Sve je spremno za 10. Borik
12. lipnja 2026.





