Policijski službenici garešničke Policijske postaje jučer su na prigodan način obilježili ”Dan ljubaznosti u prometu”. Naime, policajci su umjesto kažnjavanja uzornim vozačima i vozačicama koji su poštovali prometne propise dijelili zahvalnice i prigodne promotivne poklone u vidu reflektirajućih prsluka. Radilo se o preventivno-edukativnoj akciji u kojoj su nagrađeni izabrani jer su bili posebno oprezni i pažljivi prema pješacima, biciklistima, djeci i starijima te su vozili dozvoljenom i prilagođenom brzinom. Naravno, nisu mobitelirali za vrijeme vožnje, koristili su sigurnosni pojas i pazili da su svi suputnici u njihovim vozilima vezani kao. Savjesnim vozačima koji su jučer zaustavljeni u kontroli prometa uručene su posebne zahvalnice koje će im zasigurno biti lijepa uspomena. Iz PU bjelovarsko -bilogorske te iz Policijske postaje Garešnica ovim putem pohvaljuju sve uzorne vozače i vozačice koji poštuju prometne propise. (BJLive)
DRUGO LICE POLICIJE Ovi policijski službenici su nagrađivali savjesne vozače, a evo i zašto
- 27. studenoga 2019.

Povezane objave
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
Noćna krađa u srcu festivala: Jednom od izlagača
26. lipnja 2026.





