Kako su početkom mjeseca najavili iz Gradske uprave počela je obnova dvorišta u kompleksu zgrada u Mihanovićevoj ulici u Bjelovaru. Uređenje dvorišta, odnosno dječjeg igrališta je prvi dio radova jer nakon toga ide i uređenje tamošnjeg parkirališta koje i stvara najviše problema. Tamo osim stanara ulazi tko hoće jer se parking ne naplaćuje, a rezultat je svakodnevni kaos pa je Gradska uprava odlučila tome stati na kraj. Kad se uredi, parkiralište će vjerojatno ući u sustav naplate.
– Parkiralište ćemo iscrtati i vjerojatno uvesti u sustav naplate. U tom su dijelu i garaže, drugi izlaz na Franjevačku ulicu tako da se radi prometna studija koja će to složiti na najbolji mogući način. Vjerujem da sami stanari neće biti protiv uvođenja naplate i reda na parking jer su već od nas tražili da pronađemo neko rješenje- kazao je gradski komunalni pročelnik Ivica Markovinović.(dv)




