ESDEPEOVCI U BJELOVARU PORUČILI Imamo snage uzeti četiri mandata na EU izborima

-Imamo najbolju listu s najboljim ljudima i zaslužujemo osvojiti četiri mandata na EU izborima – optimistično su iz Bjelovara poručili Mirela Holy i Joško Klisović koji se na SDP-ovoj listi bore za ulazak u EU parlament. U SDP-u vjeruju da će izborom tema koje se tiču svih građana dobiti naklonost birača i dovoljno glasova da preskoče barijeru od tri mandata koju su uoči izbora postavili kao minimum.

-Želimo ravnopravnost svih građana Europske unije i to se odnosi na zajamčene prosječne plaće i mirovine uz Fond za poravnanje na razini EU i za to ću se zalagati. Osobno ću zalagati i za direktivu o uzgoju konoplje, te za transparentnost javnih financija što je najbolji način za borbu protiv korupcije – kazala je Mirela Holy.

Bez odziva građana na izbore sve priče padaju u vodu i stoga su kandidati na listi kao i Tihomir Jaić, šef Bjelovarsko – bilogorskog SDP-a i Vanja Posavac predsjednica bjelovarskog SDP.-a pozvali građane da u što većem broju izađu na izbore. (dv)