Ako jučer slučajno niste posjetili Romsku kuću u Maglenči gdje se održala 3. po redu manifestacija ”Jesen na Bilogori”, onda si uzmite minutu i prolistajte našu Foto galeriju. Jučer je bio predivan dan. Posljednje zrake sunca trebalo je dobro iskoristiti, a k tome još je bila i nedjelja. Za mnoge neradni dan. Oni koji su se odlučili sjesti na bicikl ili u automobil i posjetiti Romsku kuću, zbilja nisu zažalili. Jer, uživali su u prekrasnoj prirodi, dobrom društvu, divnim konjima i degustaciji raznih domaćih proizvoda, a da ne pričamo o iznimnom gostoprimstvu domaćina. Naravno, radi se o Goranu Đurđeviću, predsjedniku Udruge Roma Lovara te njegovoj supruzi Slađani koji su se zaista potrudili oko cijele organizacije, a posebno vrijedi pohvaliti uređenje okoliša i ponudu domaćih proizvoda. Uz domaćine, u organizaciji ove dobre priče sudjelovao je i OPG ”Bačak” iz Velikog Trojstva koji se pohvalio svojim proizvodima zajedno s nekolicinom ostalih izlagača iz Velikog Trojstva i okolice. (ika)
FOTO – Donosimo vam djelić predivne atmosfere s jučerašnje manifestacije ”Jesen na Bilogori”
- 28. listopada 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.




































