U dugo iščekivanoj utakmici finala Županijskog nogometnog kupa NK Mladost iz Ždralova na domaćem terenu (Igralište ”Brdo”) zasluženo je slavila protiv ekipe NK Bjelovara. Fran Kožarić upisao se u strijelce već u 9. minuti čime je nagovijestio u kojem će se smjeru razvijati utakmica. Točno devet minuta kasnije na 2:0 povisio je Ivan Sabljić pa je bilo za očekivati da će Mladostaši takvim tempom ”goste” na koncu ispratiti s nekoliko golova. Međutim, utakmica je u međuvremenu utonula u prosječnost. Doduše, trudile su se obje strane, no bez konkretnih pomaka. Drugi dio počeo je dosta žustro te su obje momčadi stvorile nekoliko prilika. Na koncu je Matija Vrbanić na asistenciju Željka Ostrmana zabio eurogol i postavio konačnih 3:0. (BJLive)