FOTO: Prvi Bjelovarski cvjetni sajam

Iako je prijetila kiša nebo se ipak smilovalo pa je i prvi Bjelovarski cvjetni sajam, otvoren istovremeno kad i Bok fest, na kameni Paviljon u središnjem parku izmamio brojen Bjelovarčane. Uz izlagače sadnica, cvijeća, ukrasnog bilja, starinskog sjemenja, suvenira, dekoracija, vrtnih garnitura i slično, tu su i prigodna predavanja, pa svakako posjetite sajam. Otvoren je danas i sutra i stoga ne propustite prigodu i kupite ono što vam se najviše svidi po popularnim cijenama. (dv)