Samoizolacija čovjeku, između ostalog, pruža priliku da razmisli o stvarima koje je radi ubrzanog načina života vjerojatno stavio u neki zapećak. Biti sam sa sobom, ako to zaista dopustimo, bistri um, vraća fokus na bitno i često na površinu iznjedri neke zaboravljene, male stvari koje se na koncu zapravo pokažu bitnima i velikima. Kažu da je ljepota u oku promatrača. I jest. Ali samo ako je oko povezano s dušom. Jer duša je ta koja prepoznaje ljepotu, iako ona naizgled ne postoji. Donosimo vam seriju fotografija koje je ovjekovječio autor ovih redaka, bez ikakvih očekivanja i bez ikakve primisli i nade da će ih jednog dana na ovaj način podijeliti s čitateljima. Fotografije koje su pred vama nisu savršene, a niti to i trebaju biti. Nastale su slučajno, s mobitelom, u nekom periodu vremenu, iz puke znatiželje, a što je možda i najbitnije, nastale su spontano, onako iskreno iz srca. Onako usput. Uživajte. (ika)
Fotogalerija: Preroštali smo arhivu i odabrali fotografije koje su nastale sasvim spontano
- 2. kolovoza 2020.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.













































