Hrebak ponovno mora u samoizolaciju. Nazvali smo ga. Evo što je rekao

Foto: Ivan Karačony/BJLive

Kako doznaje Regionalni portal Bjelovar.live, bjelovarski gradonačelnik Dario Hrebak ponovno je u samoizolaciji. To je potvrdio i sam gradonačelnik.

-Da, točno je, zvali su me večeras iz epidemiološke službe, opet moram u samoizolaciju, ovaj put na 10 dana. Naime, jučer sam u Saboru imao kratki sastanak s državnim tajnikom ministarstva prometa na temu proračuna i bjelovarske brze ceste. Nažalost, danas smo saznali da je državni tajnik pozitivan na korona virus. Jedino dobro u svemu je da je nastavak gradnje brze ceste ipak uvršten u proračun za 2021. godinu. Ja ću idućih dana svoje obaveze prebaciti na zamjenike, a sastanke ću održavati video vezom – kazao nam je Hrebak u telefonskom razgovoru. (ika)