Hrvatski nogometni kup: Mladostaši sutra preko NK Zagreba traže prolaz u daljnju fazu natjecanja

NK Mladost Ždralovi, pobjednik Županijskog nogometnog kupa 2020

NK Mladost Ždralovi sutra (srijeda) u 15 sati na igralištu ”Brdo” u šesnaestini finala Hrvatskog nogometnog kupa dočekuje NK Zagreb. Domaćini su za vikend na ”gostovanju” odigrali neriješeno s NK Bjelovarom pa traže pobjedu nad nekoć moćnim prvoligašem kako bi se vratili u seriju pozitivnih rezultata.

Godinu i pol dana bez poraza na domaćem terenu

Kako su se s razlogom pohvalili na Facebook stranici kluba, NK Mladost je na domaćem terenu posljednji put poražena prije nešto više od godinu i pol dana. Od tada pa do danas na Brdu su odigrane 24 službene utakmice u kojoj je momčad u crvenim dresovima ostvarila 22 pobjede i dva neriješena rezultata, uz gol razliku od 81:16. Zaista impresivne brojke zbog kojih se u klubu nadaju kako će i sutra ostati neporaženi te se pobjedom plasirati u sljedeći krug natjecanja.

Podržite domaću momčad

O NK Zagrebu ne treba trošiti previše riječi. Radi se o bivšem prvaku Hrvatske koji je, eto, radi nesretnih okolnosti potonuo do 4. HNL Središte Zagreb u kojoj se danas natječe. I danas je riječ o solidnoj momčadi koje se trenutno nalazi u samom vrhu tablice, zaostajući samo šest bodova za prvoplasiranim NK Ravnicama. Mladostašima je sutra u srazu s NK Zagrebom potrebna velika podrška publike.

-Pozivamo sve naše navijače i simpatizere kluba da nas dođu podržati i da zajedno nastavimo niz neporaženosti i ostvarimo plasman u daljnju fazu kupa–stoji na Facebook stranici kluba iz Ždralova. (ika)