HSLS traži ostavku gradskog vijećnika SDP-a zbog podignute optužnice

Potaknuti napisima portala https://bjelovar.live/bjelovarski-gradski-vijecnik-optuzen-za-zlouporabu-povjerenja-u-hrvatskim-sumama/ da je SDP-ov gradski vijećnik u Bjelovaru optužen za zlouporabu povjerenja u Hrvatskim šumama čime je i sumnja se, financijski oštetio tu tvrtku, tražimo promptnu reakciju od gradske organizacije SDP-a Bjelovar i želimo osuditi ovakvo ponašanje.

Isto tako, smatramo da bi bilo moralno od gradskog vijećnika da, ukoliko je ovo točno, sam snosi posljedice i da podnese ostavku na dužnost vijećnika u gradskom vijeću. Ako se sjetimo da je i protiv direktora Bjelovarskog sajma Davorina Posavca, koji je bio i kandidat SDP-a za gradonačelnika Bjelovara, isto tako podignuta optužnica za kazneno djelo zlouporabe povjerenja u gospodarskom poslovanju, postavljamo s pravom pitanje podržavaju li bjelovarski SDP-ovci sadašnjom šutnjom na ove događaje ovakva ponašanja svojih članova i kandidata!?- kaže se u priopćenju koje potpisuje predsjednik GO HSLS-a Bjelovar Mario Holiček. (BJLive)