Bjelovarska policija jučer (utorak) zaprimila je prijavu o krađi radnog stroja, malčera. Kako su izvijestili, stroj je neutvrđenog dana netko odvezao iz otvorenog dvorišta jednog poduzeća u Bjelovaru na Slavonskoj cesti. Šteta je procijenjena na nešto više od 15 tisuća kuna, a kako neslužbeno doznajemo stroj je nestao iz Radne jedinice Prijevoz, mehanizacija i graditeljstvo Hrvatskih šuma. Inače, cijeli prostor Radne jedinice je ograđen, a na ulaz nadzire zaštitar. (ika)
Iz bjelovarske jedinice Hrvatskih šuma netko je uspio ukrasti radni stroj
- 21. listopada 2020.

Povezane objave
Posebna večer na 30. Terezijani: Evergreeni posvećeni Robiću
23. lipnja 2026.
Bez ljudi nema ni grada: Otkrivene fascinantne priče
23. lipnja 2026.
FOTO/VIDEO – Ovo je ukralo show na Terezijani:
23. lipnja 2026.
Kaos u Bjelovaru: Mlada vozačica (19) se zabila
22. lipnja 2026.
Spektakl u Bjelovaru: Baby Lasagna i Käärijä oduševili
22. lipnja 2026.
