Nakit i novac ukradeni su jučer (utorak) iz jednog stana u Naselju kralja Zvonimira u Bjelovaru, izvijestila je danas Policijska uprava bjelovarsko-bilogorska. Kako navode, netko je provalio u jedan iznajmljeni stan i to u poslijepodnevnim satima. Visina nastale štete nije poznata, a javnost je ostala zakinuta i za informaciju u kojoj se točno zgradi dogodila provalna krađa. (ika)
Iz iznajmljenog stana u Bjelovaru ukraden novac i nakit. Visina štete nije poznata
- 11. studenoga 2020.

Povezane objave
Sjajni Bjelovarčani na zahtjevnom trailu u Krapini: Mateu
23. lipnja 2026.
Policija nije imala ovakav vikend više od godinu
23. lipnja 2026.
FOTO – Branko Ognjenović dijelio kultnu pljeskavicu, građani
23. lipnja 2026.
Velika podjela državnog novca: Vrtići i igrališta u
23. lipnja 2026.
Terezijana razvalila rekord: Već sad bolja nego lani,
23. lipnja 2026.
