NK Bjelovar danas je na domaćem terenu rezultatom od 0:3 pregažen od očito nadmoćnijeg protivnika koji je ovog puta stigao u vidu NK Opatije. Gosti su od samog početka dominirali terenom, a tako je ostalo i do posljednjeg sučevog zvižduka. O samoj utakmici nema se što posebno reći, a ni secirati prikazano na terenu jer bi to bilo bolno po domaćina. Nakon što su stvorili dvije izgledne prilike koje nisu uspjeli iskoristiti, gosti su ipak poveli u 25. minuti. To je rezultat s kojim se otišlo na odmor. U nastavku su postigli još dva pogotka i time se plasirali u daljnji krug natjecanja. Za one koji možda i ne znaju, riječ je o utakmici pretkola Hrvatskog nogometnog kupa koju je ekipa NK Bjelovara zaslužila nakon što je osvojila Županijski kup. Bilo je to, podsjetimo, sredinom lipnja kada je u Predavcu ”pao” NK Dinamo rezultatom 2:4 u korist Bjelovarčana. Isto tako Županijski trofej je u Primorsko-goranskoj županiji osvojila NK Opatija, svladavši u finalu ekipu NK Grobničan rezultatom od 2:1. HNS-ov ždrijeb potom je sudbinski odredio da današnji gosti u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa odmjere snage s NK Bjelovarom. Ekipa s Logora imala je čak i prednost domaćeg terena, a bila je to ujedno i njihova prva domaća službena utakmica u novoj sezoni na Gradskom stadionu. No, kršniji i srčaniji gosti pokazali su se kao nesavladiva prepreka domaćim momcima. U svakom slučaju utakmica koju bi potonji trebali čim prije zaboraviti. (ika)
IZBAČENI IZ KUPA Istrijani s lakoćom napunili mrežu NK Bjelovara
- 28. kolovoza 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.


