Juniori MNK Bjelovara poigrali se s Dinamom

PRVA MALONOGOMETNA LIGA ZA JUNIORE

Juniorska momčad malonogometnog kluba Bjelovar odigrala je utakmicu koju će pamtiti cijeli život.

Naime, u drugom kolu jedinstvene Prve juniorske malonogometne lige rezultatom 10:1 pobijedila je vršnjake Futsal Dinama. Osim sjajne pobjede i dojmljive igre nad renomiranim protivnikom juniori MNK Bjelovara s nova tri boda zasjeli su na prvom mjesto, ali su i najavili svoju kandidaturu za osvajanje naslova prvaka Hrvatske, što bi pored njihovog prošlogodišnjeg naslova u kadetskoj konkurenciji bio ogroman uspjeh bjelovarskog sporta.

Juniori MNK BJELOVAR – FUTSAL DINAMO    10:1

BJELOVAR: Cjetojević, Trešćec, N. Matić, Pačko, M. Marušić, Posavec, Đurak, Ahac, Šelj, Mikuš, Barišić, TRENER: Željko Ostrman

DINAMO: Markoč, Hren, Kulić, Vulejlija, Bosek, Mravak, Vukelić, A. Rnić, Greiner, Ciglar, Budimir, Mitrović, Došen, TRENER: Tin Huzjak

STRIJELCI: 0:1 Mitrović (4), 1:1 Šelj (8), 2:1 Barišić (11), 3:1 Pačko (16), 4:1 Mikuš (18), 5:1 Barišić (18), 6:1 Pačko (22), 7:1 Pačko (22), 8:1 Pačko (28), 9:1 Posavec (31), 10:1 Matić (39 – 10 m).

Pored ove velike pobjede juniorsku momčad MNK Bjelovara krasi i to što je na sjajan način ostvarila plasman u jedinstvenu Prvu ligu tako što je prije nepunih mjesec dana u finalu doigravanja isto tako bila bolja od juniora Dinama.

Ovom prilikom taj uspjeh je okrunjen s uvjerljivom i visokom pobjedom za koju su zaslužni doslovno svi igrači.

Utakmica je počela pritiskom juniora Dinama koji su to znali iskoristiti tako što su već u četvrtoj minuti poveli s 0:1.

Međutim, to je bilo sve od zagrebačke momčadi jer poslije tog pogotka sve je bilo u režiji bjelovarskih malonogometnih juniora koji su dominirali dvoranom Prve osnovne škole i koji su se, pogotovo u drugom poluvremenu, poigravali sa svojim protivnikom.

U trećem kolu jedinstvene prve lige juniori MNK Bjelovara gostuju kod u Slavonskom Brodu kod momčadi Brod 035 koja je u prva dva kola osvojila jedan bod.