Limači AK Bjelovara uživali u Varaždinu

HRVATSKA ATLETSKA LIGA SJEVER

U Varaždinu, na stadionu Slobode, održano je pojedinačno prvenstvo Hrvatske atletske lige sjever koje još nosi naziv Festival dječje atletike. Na tom popularnom atletskom natjecanju i po lijepom i sunčanom danu u Varaždinu nastupili su i mladi atletičari AK Bjelovar koji su uživali u sportu, u navijanju jedni za druge, u dobrim rezultatima među kojima je i brončana medalja Lucije Stojan koja je osvojila brončanu medalju u utrci na 600. metara.

Pored Lucije u kategoriji Limača 2013. godišta Lukas Cug zauzeo je sedmo mjesto u utrci na 60 metara, dok je Jakob Bakić ciljem prošao kao 15. Lukas je zauzeo 15. mjesto u bacanju vorteksa, a Jakob 17. mjesto.

U kategoriji Limača 2014. godišta Petar Ban osvojio je sjajno četvrto mjesto u utrci na 60. metara, a Bruno Ban deveto mjesto. Bruno je bacio vorteks na deveto mjesto, dok je Petar Ban bio 11. u skoku u dalj.

U najmlađoj kategoriji Limača 2015. godišta Roko Borovec zauzeo je peto mjesto u utrci na 300 metara. Roko je vorteks bacio na 13. mjesto, dok je Patrik Rubil u bacanju vorteksa zauzeo 15. mjesto, s time što je Patrik utrku na 60 metara završio na 34. mjestu.

Štafeta Limača 4×60 metara AK Bjelovara u sastavu: Jakob Rubil, Bruno Ban, Petar Ban i Lukas Cug, osvojila je peto mjesto.