Foto: Lars Bo Nielsen/Unsplash. Ilustracija za Bjelovar.live

Sezona županijskih liga je završila, pobjednici su već dobro poznati te im ovim putem još jednom čestitamo.

Podsjetimo, u I. ŽNL BBŽ to je NK Ribar iz Končanica, u II. ŽNL to je NK TOŠK iz Tuka. Što se tiče III. ŽNL, pobjednik u regiji Jug je NK Bršljanica, a pobjednik regije Sjever NK Moslavina Velika Trnovitica.

No, bacimo pogled i na listu strijelaca koji su svojim pogodcima dodatno začinili nogometnu sezonu 2020./21. te ju učinili zanimljivom i atraktivnom. (ika)

 

PRVA ŽNL – 2020/2021

31 Andrlić Davor (NK Kamen Sirač)

19 Vojnović Zoran (NK Ribar Končanica)

18 Santos Souza Deivid (NK Tomislav (B);Slivar Luka (NK Hajduk Hercegovac)

17 Pratljačić Bernard (7 KU) (NK Trnski)

15 Bašljan Domagoj (2 KU) (NK Hajduk Hercegovac); Finek Dražen (NK Ribar Končanica);Jaković Franjo (5 KU) (NK Rovišće)

Kočiš Zoran (NK BŠK);Prskalo Krešimir (NK Rovišće);Šikić Robert (NK Rovišće);Vrdoljak Mario (1 KU) (NK Dapci)

13 Karačić Karlo (2 KU) (NK Ribar Končanica);Štrok Ivan (NK Lasta (G))

12 Lončar Hrvoje (1 KU) (NK Skok)

10 Đođ Mihael (NK Trnski);Fogl Antonio (3 KU) (NK Kamen (S);Marjanović Nikola (NK Kamen (S)

9 Popović Bruno (2 KU) (NK Lasta (G), Pušić Bruno (2 KU) (NK Gordowa), Santana da Silva Diogo (3 KU) (NK Tomislav (B), Štimac Matej (4 KU) (NK Skok), Stjepanović Josip (3 KU) (NK Dapci), Vlahović Vladimir (NK Trnski)

8 Bjelajac Nikola (NK Kamen (S), Lukaš Igor (NK Ribar Končanica), Šotola Davor (5 KU) (NK Bilo)

7 Banović Dario (3 KU) (NK Dapci), Đođ Mateo (NK Trnski), Ivanda Tomislav (NK Gordowa), Klobučar Matija (NK Kamen (S), Šimon Tomislav (NK Hajduk Hercegovac)

6 Đuričić Borna (NK Ribar Končanica), Kakša Danijel (NK Bilo), Kastlinger Robert (3 KU) (NK Bilo), Klobučar Siniša (5 KU) (NK Brestovac), Tkalac Dario (NK Brestovac), Vučinić Nikola (NK Bilo), Vuk Tomislav (NK Kamen (S)

5 Halupecki Kruno (NK Kamen (S), Orlović Slaven (1 KU) (NK BŠK Brezovac), Roček Venio (NK Ribar Končanica), Stančin Ivan (NK Bilo), Stankić Ivan (2 KU) (NK Hajduk Hercegovac)

 

DRUGA ŽNL – 2020/2021

38 Vargić Josip (3 KU) (NK TOSK)

34 Plantek Ivan (NK Mladost Nova Ploščica)

22 Glazer Mateo (NK Mlinar)

19 Pap Matej (3 KU) (NK Sokol (S))

17 Borovac Antonio (NK Napredak (Rajić))

16 Marušić Marin (NK Zrinski (ZT), Veljačić Josip (7 KU) (NK Omladinac Ćurlovac)

15 Patrlja Marijo (3 KU) (NK Polet (N), Špoljarić Petar (NK Ivanska)

14 Horvat Antonio (3 KU) (NK Zvijerci), Jakšić Matija (NK Mladost D.B.), Tahirović Amir (2 KU) (NK Draganec), Vezmar Božidar (2 KU) (NK Lasta (P)

13 Ćibarić Franjo (4 KU) (NK Zrinski (ZT), Pilat Marko (1 KU) (NK Sokol (S)

11 Blažić David (2 KU) (NK Omladinac Ćurlovac), Ćibarić Nikola (NK Zrinski (ZT), Dushaj Toni (NK Mladost Nova Ploščica), Jaklenović Antonio (2 KU) (NK Napredak (Rajić), Jaković Seba (NK TOSK), Klarić Stipan (3 KU) (NK Lasta (P)

Lenće Stjepan (2 KU) (NK Mlinar), Mileusnić Danko (NK Polet (N)

10 Petrović Marko (5 KU) (NK Draganec)

9 Benčak Dorijan (NK Lasta (P), Čibarić Jure (NK TOSK), Devčić Robert (4 KU) (ONK Šandrovac), Forjan Luka (NK Ivanska), Kojić Bruno (NK Draganec);Matić Ivica (2 KU) (NK Napredak (Rajić), Opačić Dejan (3 KU) (NK TOSK), Sokolić Tomislav (NK Mladost Nova Ploščica)

8 Bačani Zoran (3 KU) (NK Napredak (Rajić), Ćibarić Jakov (NK Zrinski (ZT), Šepl Danijel (NK Sokol (S)

7 Batković Oliver (NK Mladost Daruvarski Brestovac), Boromisa Nenad (1 KU) (NK Mladost Daruvarski Brestovac), Cvitković Ivan (1 KU) (NK Ivanska), Dushaj Gjok (NK Mladost Nova Ploščica), Jandrilović Matija (NK Mladost Nova Ploščica), Stjepanović Dario (NK Napredak (Rajić))

6 Krajina Vinko (3 KU) (NK Zvijerci), Medved Tihomir (NK Ivanska), Mefajlj Beriša (NK Mladost Nova Ploščica), Živko Milan (2 KU) (NK Zrinski (ZT)

5 Kadić Mario (NK Draganec), Bratković Krešimir (NK Zvijerci), Cepanec Robert (1 KU) (NK Polet (N), Crnčić Filip (NK Zvijerci), Jergović Josip (NK Omladinac Ćurlovac), Novak Mateo (NK Ivanska), Orozović Željko (NK Mladost Daruvarski Brestovac) Poljanac Tomislav (NK TOSK), Vavra David (NK Mlinar), Vidojević Silvio (2 KU) (NK Omladinac Ćurlovac)

 

TREĆA ŽNL – JUG – 2020/2021

30 Grgić Matija (6 KU) (NK Bršljanica)

29 Škorić Miroslav (2 KU) (NK Imsovac)

24 Dujmović Lovro (1 KU) (NK Dinamo Dežanovac)

23 Šplajt Nenad (1 KU) (NK Mladost-Nada)

19 Galić Nikola (2 KU) (NK Vihor (K))

17 Rubinić Goran (3 KU) (NK Mladost-Nada)

14 Bago Alen (NK Imsovac)

12 Fridrih Martin (NK Dinamo Dežanovac), Humljan Mario (NK Junak (VP)

11 Bolarić Matija (1 KU) (NK Radnički (VV), Lovrenović Stipan (NK Ilova)

10 Marinić Tomislav (1 KU) (NK Bršljanica)

9 Bolarić Jurica (4 KU) (NK Radnički (VV), Matanović Mario (1 KU) (NK Vihor (K), Šabanović Mersad (NK Ribar Kaniška Iva)

8 Lengelić Đuro (3 KU) (HNK Jovača), Mandić Ivan (NK Mladost-Nada), Veselovac Andrija (HNK Jovača)

7 Klarić Kristijan (NK Junak (VP), Lovrenčić Hrvoje (NK Mladost-Nada), Mutabdžić Marijan (NK Ilova), Popović Mario (NK Bršljanica), Sivonjić Branko (3 KU) (NK Dinamo Dežanovac), Štefičić Filip (2 KU) (NK Polet (U))

6 Makaj Teo (NK Ilova), Lovrenović Branko (NK Ilova), Mioković Božidar (HNK Jovača), Mušić Bojan (NK Junak (VP)), Pućek Siniša (NK Vihor (K);Rostoher Nikica (NK Vihor (K), Toth Matija (4 KU) (NK Junak (VP), Veselovac Marko (HNK Jovača)

5 Carić Slobodan (NK Bršljanica), Butković Ivan (3 KU) (NK Ribar Kaniška Iva), Juraić Mihael (HNK Jovača), Štefčić Dejan (NK Dinamo Dežanovac), Vanjek Mateo (1 KU) (NK Imsovac)

 

TREĆA ŽNL – SJEVER – 2020/2021

19 Metljak Martin (1 KU) (NK Signal)

18 Mesić Blaž (1 KU) (NK Moslavina (VT)

16 Kunić Mateo (2 KU) (NK Korenovo)

12 Kralj Bistrički Mihael (5 KU) (NK Moslavina (VT)

11 Potočnik Alen (HNK Hajduk (LB)

10 Bujan Ivan (NK Korenovo), Gajski Siniša (NK Korenovo)

9 Cajner Patrik (NK Bedenik), Kasumović Stjepan (2 KU) (NK Signal), Mraz Matija (NK Moslavina (DP)

8 Jambrek Tomislav (NK Korenovo), Kunić Alen (3 KU) (NK Korenovo), Paušić Dejan (NK Bilogora (K), Radić Josip (NK Signal), Trojko Dražen (NK Korenovo)

7 Cikač Marko (1 KU) (NK Moslavina (DP), Jozić Luka (3 KU) (NK Croatia), Karadža Mario (1 KU) (HNK Hajduk (LB), Nekvapil Stribor (NK Moslavina (VT), Neralić Josip (NK Moslavina (DP), Panđa Ivan (NK Moslavina (DP)

6 Kesić Marko (NK Signal), Komušanac Marin (1 KU) (NK Bilogora (K), Markaj Eduard (NK Bedenik), Markešić Bruno (NK Korenovo), Šafranko Dominik (NK Croatia Klokočevac)

5 Gegić Josip (NK Croatia Klokočevac), Klimeš Matija (NK Moslavina (VT), Rosandić Goran (NK Korenovo), Skupnjak Neven (NK Moslavina (VT), Tepeš Davor (1 KU) (NK Signal), Tomac Mateo (NK Bilogora (K).

Comments

comments