Ludnica u Podsusedu!!! Kadeti malonogometnog kluba Bjelovar u finalu ‘final four’ turnira

ZAVRŠNI MALONOGOMETNI FINAL FOUR TURNIR:

Kadeti malonogometnog kluba Bjelovar napravili su novu senzaciju. U Podsusedu u dvorani Sutinska Vrela plasirali su se u finale završnog ‘Final four’ turnira pobijedivši zagrebačku Uspinjaču Gimku rezultatom 3:2. Međutim, malo je kazati kao su izborili finale, jer dvoboj s Uspinjačom bio je pravi triler, finale prije finala koje su sjajni kadeti MNK Bjelovara riješili za samo dvije minute. Naime, toliko im je bilo potrebno da negativni 0:2 rezultat preokrenu u svoju veličanstvenu pobjedu.

kadeti: MNK BJELOVAR – MNK USPINJAČA GIMKA    3:2

BJELOVAR: Cjetojević, N. Matić, M. Marušić, Posavec, Pačko, Vinković, Pokopac, I. Jaković, Ahac, Maričić, Pešić, Čipčić, Gavranović, Biščan, TRENER: Željko Ostrman

USPINJAČA: Jukić, Brzović, Eman, R. Rečić, Šarčević, Brdar, Kusaković, Maglica, Trzun, Mikuš, Stambojila, P. Rečić, Tolić, Majstorović, TRENER: Kujtim Morina

STRIJELCI: 0:1 Šarčević (7), 0:2 Brozović (22),1:2 Pokopac (24), 2:2 Marušić (25), 3:2 Pešiž (26).

Kadeti MNK Bjelovara bili su bolji u prvom poluvremenu, no, gol ih nije htio. Svi njihovi pokušaju završili su pored gola ili u rukama zagrebačkog vratara Jukića. Taj hendikep Uspinjača je nagradila samo jednim svojim udarcem po golu i baš je taj završio u mreži za 0:1.

Uspinjača je početkom drugog dijela igre povela i s 0:2, međutim, tada je trener Željko Ostrman zaigrao na sve ili ništa. U igru je umjesto vratara uveo igrača i to je bila dobitna kombinacija. Prvo je Pokopac smanjio na 1:2, pa je Marušić izjednačio na 2:2, da bi samo minutu kasnije Pešić zabio za pobjedu kadeta MNK Bjelovara rezultatom 3:2.

Željko Ostrman, trener kadeta MNK Bjelovara

– Luda utakmica u kojoj se nismo predavali ni kad smo gubili s 0:2. Vjerovali smo u sebe i to nas je nagradilo. Bili smo bolji cijelu utakmicu i sad idemo po naslov prvaka – nakon utakmice na brzinu je kazao trener Željko Ostrman koji je pobjegao na slavlje zajedno sa svojim kadetima.

Veliko finale završnog ‘Final four’ za kadete odigrati će se sutra, nedjelja 21. svibnja, u Podsusedu s početkom u 11:00 sati.