N.B. (33) morat će platiti 5.150 kuna kazne zbog dva počinjena prekršaja u prometu, odlučio je tako u svojoj nepravomoćnoj presudi Općinski sud Bjelovaru. Muškarac je, stoji u presudi, zatečen 22. kolovoza oko 23.45 sati kako u alkoholiziranom stanju upravlja Volkswagen Golfom. Policajci su mu ponudili ”dreger” što je ovaj i prihvatio, a na displayu se nakon puhanja pokazalo 2,28 promila. Sud mu je za taj prekršaj odredio novčanu kaznu u iznosu od 5000, a kako kod sebe nije imao vozačku dozvolu dobio je i kaznu od 150 kuna. Od ukupne kazne će mu se odbiti iznos od 600 kuna što se računa kao dva dana zatvora jer je do idućeg dana, točnije do 15 sati proveo u Policijskoj postaji na triježnjenju. Ujedno, izrečena mu je i zabrana upravljanja vozilima ”B” kategorije na tri mjeseca. (ika)
Malo prije ponoći napuhao 2,28 promila, a zaboravio je i vozačku dozvolu
- 18. rujna 2020.

Povezane objave
Ne iz Oza, nogometni čarobnjak iz Ivanske vraća
21. lipnja 2026.
FOTO: Sportski školski praznici u bjelovarskoj Prvoj osnovnoj
19. lipnja 2026.
Veliko ulaganje u Zrinski Topolovac: Kreće projekt vrijedan
19. lipnja 2026.
Bilogora iz Kapele odustala od igranja u županijskoj
19. lipnja 2026.
Ljeto može početi: Bjelovar.live vam daruje dvije mjesečne
19. lipnja 2026.
