Malonogometaši Bjelovara jure prema naslovu prvaka

Piše: Damir Župan (damirzupansport@gmail.com)

DRUGA MALONOGOMETNA LIGA SREDIŠTA

Malonogometaši Druge HMNL Središta odigrali su treće prvenstveno kolo u kojem je Petrinčica na svom parketu izgubila od Fotexa rezultatom 4:8. Futsal Dinamo II kao domaćin očekivano je pobijedio ekipu Malog Lošinja s 8:2, dok su malonogometaši Bjelovara isto tako kao domaćini očekivano savladali MNK Zagreb 92 rezultatom 8:1.

Tom pobjedom MNK Bjelovar se učvrstio na prvom mjestu ljestvice druge lige sa sve tri pobjede, ali je i potvrdio svoju kandidaturu za osvajanje prvog mjesta koji donosi plasman u prvoligaško društvo.

MNK BJELOVAR – MNK ZAGREB    8:1

BJELOVAR: N. Beljan, Cjetojević, Hajdarović, Gršić, M. Nikolić, Vidićek, M. Tolić, Radetić, Ostrman, Stojčević, Hrahovski, Ahac, Koprivnjak, D.Bajsić, TRENER: Željko Ostrman

ZAGREB: Vrbanić, Đusi, Batarilo, J. Beljan, Aralica, Mat. Filipović, Ramljak, Vranešić, Škarec, Mar. Filipović, Crnov, TRENER: Josip Puljiz

STRIJELCI: Za MNK Bjelovar: Bajsić 2, Radetić 2, Vidićek 2, Koprivnjak 1, Stojčević 1; za MNK Zagreb 92: Marko Filipović 1.

Pogocima Dine Bajsića, Radetića i Borne Vidićeka, trenutno vodećeg na listi strijelaca druge lige središta, završilo je prvo poluvrijeme u kojem MNK Bjelovar osim što je vodio s 3:0, pokazao se kao puno bolja momčad od Zagreba i kao momčad koja ovu utakmicu ne može izgubiti ni slučajno.

Otvaranje drugog dijela igre donio je pogodak Zagreba za koji se može kazati kako je dobro došao jer momčad Bjelovara morala je nastaviti s ozbiljno i koncentriranom igrom, što je i učinila tako što je u razdoblju od 31. do 39. minute postigla nova četiri pogotka kojima je potvrdila svoju pobjedu.

U slijedećem četvrtom kolu, koje se igra u subotu 2. prosinca s početkom u 14:30 sati, MNK Bjelovar će u dvorani Prve osnovne škole ponovo biti domaćin. Ugosti će momčad Petrinčice koja u Bjelovar dolazi sa samo jednom pobjedom iz prva tri kola, što dovoljno govori kako su bjelovarski malonogometaši u toj utakmici veliki favoriti što će, kako najavljuju, uz veliku pomoć iz gledališta potvrditi ovom pobjedom.