Malonogometni turniru ”Bjelovarski Božić” došao do zadnjeg dana igranja po skupinama

MALONOGOMENI TURNIR ‘BJELOVARSKI BOŽIĆ’:

Šesti dan malonogometnog turnira ”Bjelovarski Božić” donio je novih šest atraktivnih utakmica po skupinama koje su i ovom prilikom ponovo oduševile veliki broj gledatelja koji su u ove tople zimske dane okupirali Dvoranu europskih prvaka.

Rezultati 6. dan:

U prvoj utakmici večeri MNK Dubrava i MP Transporti odigrali su neriješeno 2:2, međutim, u tom susretu sve se odigralo u samo tri minute. Dubrava je povela u 23. minuti pogotkom Gubijana, Transporteri su sjajnim pogotkom Alberta Nrece čiji se topovski udarac zabio ispod prečke izjednačili na 1:1, Dubrava je ponovo povela s 2:1, a Bruno Popović je u 26. minuti izjednačio na konačnih 2:2.

Termo usluge su protiv Čiste desetke odigrali svoju prvu utakmicu na turniru, no, nastupili su nekompletni tako da je Karamarković, njihov najbolji igrač koji je ujedno bio i nešto virozan, morao stati na gol. Usprkos tome Usluge su bile uvjerljive i zasluženo su slavile visoku pobjedu.

Varadero pokazao najviše

Treća utakmica večeri bila je ujedno i najzanimljivija. Sastali su se Bjelovar Beton & TPM Bau i Varadero Ti Mai iz Novalje. Bio je to pravi malonogometni derbi koji je ujedno bio je najbolja utakmica odigrana na turniru. Varadero je pobijedio rezultatom 3:2, ali tek nakon što je ‘Beton-Bau’ pogocima sjajnog Luke Pisačića i Ačkara već u petoj minuti poveo s 2:0. Varadero je smanjio na 2:1 i tada je na scenu stupio Leon Lacić koji je u zadnjoj minuti prvog poluvremena pogodio za 2:1, da bi u 23. minuti utakmice pogodio za konačnih 3:2.

Momčad Domorada, koja slovi za jednog od favorita turnira, upisala je svoj prvi nastup i to tijesnom pobjedom od 1:0 nad borbenom i kvalitetnom ekipom Pekare Centar iz Čazme. Pogodak odluke postigao je Ante Pavličević u četvrtoj minuti, dok su Pekari u završnici utakmice imali dvije sjajne prilike za izjednačenje koje nisu znali iskoristiti.

Zadnju utakmicu večeri odigrali su dečki s OPG-a Tolić i Javor Patkovac & Beton desing Zagreb koja je završila pobjedom Javora rezultatom 2:0. Tim porazom OPG je zasjeo na zadnje mjesto svoje skupine odakle će se teško izvući.

Doviđenja za Čistu desetku

Šesti dan turnira donio je nekoliko rješenja. Pored ekipe OPG Tolić kojoj mirise ispadanje to je ujedno bio i zadnji dan za ekipu Čista desetka. Skupina C još je potpuno ”otvorena” i tek danas, u srijedu kad se igraju zadnje utakmice po skupinama, donijeti će se rješenje tko iz te skupine ide u nokaut fazu. Pored ”Skupine E”, iz koje u drugi krug idu Replay Križevci, Koestlin i Jaković Tours, nakon utorka sve je jasno i za ”Skupinu D”. U toj skupini prvak je Varadero Tai Mai sa sve tri pobjede, drugo mjesto osvojila je ekipa Kos interijeri & Trgo Matić, dok je ekipa Bjelovar Baton & TPM Bau s jednom pobjedom zauzela treće mjesto.

Zadnji dan po skupinama

Danas, 4. siječnja srijeda, igraju se zadnje utakmice po skupinama koje će donijeti konačna rješenja o poretku u skupinama A, B i C, i zato nikako nemojte propustiti taj spektakl.