Mlada momčad NK Bjelovara upisala pripremnu pobjedu na gostovanju u Pitomači

PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA:

Nogometni klub Bjelovar zaredao je s pripremnim pobjedama. Nakon što je prva momčad u subotu rezultatom 4:1 na starom Gradskom stadionu upisala pobjedu nad trećeligašem Segestom, sada je mlada momčad NK Bjelovara u gostima kod jake momčadi Pitomače upisala pobjedu rezultatom 2:3.

PITOMAČA – NK BJELOVAR     2:3

PITOMAČA: Tudić, Hajdarović, Felipe, Milevski, A. Pavličević, Jantol, Babić, Begović, Matančić, Kosanović, Paradinović – Šantek, Jakupec, Šokec, Plavšić, Reščić, Kajzogaj, Kvrgnješ, Kožarić, Erdelji, TRENER: Ivan Presečan

BJELOVAR: Djordjević, Samarin, Haddad, Jurčević, Štefanac, Ivanković, Hani, Coha, Petrović, Gibanjek, Kupsjak – Crnjak, M. Pranjić, N. Matić, Pokopac, Pačko, TRENER: Zoran Marčetić

STRIJELCI: 1:0 Matančić (15), 1:1 Štefanec (25), 2:1 Kosanović (40), 2:2 Ivanković (60), 2:3 Pačko (80).

Ova pobjeda mlade momčadi NK Bjelovara, pojačane za tri juniora, Pačka, Pokopca i Matića, posebno je slatka. Ostvarena je u sadržajnoj utakmici, brojnoj akcijama i pogocima, koja je odlučena u drugom poluvremenu u kojem su mladi igrači NK Bjelovara znali odgovoriti nakon negativnog rezultata i nametnuti se Pitomači koja će igrati značajnu ulogu u trećoj ligi.

Pitomača je ostavila nešto bolji dojam u prvom poluvremenu u kojem je imala vodstvo od 2:1, ali i penal Babića koji je bjelovarski vratara Djordjević obranio. U dugom dijelu utakmice NK Bjelovar je ostavio puno bolji dojam, posebno mladi Pačko koji je bio strijelca pobjedonosnog pogotka.