Mladi bjelovarski atletičari Rovišćanec i Pavić–Vargović u Čakovcu ostvarili zapažene rezultate

Bjelovarski limači i limačice iz Atletskog kluba ove su se subote iz Čakovca vratili s vrlo dobrim rezultatima, ali i ponekom medaljom. Ondje je, naime, održano 4. kolo HALS–a za godišta 2010., 2011. i 2021., a rezultati su sljedeći.

U utrci na 100 metara za limačice 5. mjesto osvojila je Nina Pavić–Vargović s novim klupskim i osobnim rekordom 15 sekundi, 52. mjesto osvojila je Ana Volf sa 16,95 sekundi, 55. mjesto pripalo je Heleni Volf sa 17,15 sekundi, 56. mjesto osvojila je Petra Blažević s 17,22 sekundi, 63. mjesto Tena Trajkovski s 17,54 sekundi, potom 68. mjesto je pripalo Ledi Poljan s 17,89 sekundi, dok je 76. mjesto osvojila Mirka Vitković s 18,32 sekundi.

Četvrto mjesto u štafeti

Što se tiče skoka u dalj (zona) 35. mjesto osvojila je Tena Trajkovski s 3,15 metara, u vortexu (130g), u kategoriji limačica, 2. mjesto osvojila je Nina Pavić–Vargović s bačenih 32.91 metara što joj je ujedno i osobni rekord.

Štafeta 4×60 metara donijela je 4. mjesto AK Bjelovar kroz rezultat od 38,19 sekundi, a tračan je u sastavu Helena Volf, Ana Volf, Petra Blažević, Nina Pavić–Vargović.

Što se tiče utrke limača na 100 metara, 2. mjesto osvojio je Martin Rovišćanec rezultatom 14,28 sekundi što mu je novi osobni i klupski rekord, dok je 9. mjesto pripalo Karlu Žiži s rezultatom 15,73 sekundi, a 24. mjesto Matiji Marčanu s rezultatom 16,77 sekundi.

Drugo mjesto u skoku u dalj osvojio je Martin Rovišćanec s 4,28 metara. (ika)