Uz vatromet i Đanija Stipaničeva na središnjoj bini Bjelovarčani su ušli u 2020. godinu. Dobrih želja nije nedostajalo, čašu šampanjca su u ponoć sa sugrađanima podigli gradonačelnik Dario Hrebak sa svojim zamjenicima Valnom Bastijančić Erjavec i Igorom Brajdićem. Vremenski uvjeti za doček na otvorenom su bili dobri, kad već nije bilo snijega nije bilo niti dosadne kiše, a mali minus nije nikoga previše zabrinuo. (dv)
NA GRADSKOM KORZU Bjelovarčani u dobrom raspoloženju dočekali Novu godinu
- 1. siječnja 2020.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.



