Na propustite izložbu fotografija Šuma okom šumara

U povodu Dana hrvatskoga šumarstva Hrvatsko šumarsko društvo ogranak Bjelovar i Gradski muzej Bjelovar priredili su izložbu i predstavljanje kataloga 15. bjelovarskog salona fotografje “Šuma okom šumara” s međunarodnim sudjelovanjem. Svečano otvorenje je u utorak, 20. kolovoza u 18.00 sati u Gradskom muzeju Bjelovar, Galeriji Nasta Rojc. Ako netko poznaje šume i sve njezine ljepote onda su to svakako ljudi koji svakodnevno u njma rade pa stoga ne propustite razgledati izložbu koja je otvorena do 13. rujna 2019. (dv)