U povodu Dana hrvatskoga šumarstva Hrvatsko šumarsko društvo ogranak Bjelovar i Gradski muzej Bjelovar priredili su izložbu i predstavljanje kataloga 15. bjelovarskog salona fotografje “Šuma okom šumara” s međunarodnim sudjelovanjem. Svečano otvorenje je u utorak, 20. kolovoza u 18.00 sati u Gradskom muzeju Bjelovar, Galeriji Nasta Rojc. Ako netko poznaje šume i sve njezine ljepote onda su to svakako ljudi koji svakodnevno u njma rade pa stoga ne propustite razgledati izložbu koja je otvorena do 13. rujna 2019. (dv)
Na propustite izložbu fotografija Šuma okom šumara
- 19. kolovoza 2019.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
