Nadležno ministarstvo Gradu dodijelilo 400 tisuća kuna za rekonstrukciju postojeće atletske staze

Ministarstvo turizma i sporta je na temelju Javnog poziva za sufinanciranje izgradnje, građevinskog zahvata i opremanja športskih građevina u 2020. godini dodijelilo Gradu Bjelovaru ukupno 400 tisuća kuna za projekt ”Rekonstrukcije atletske staze u Bjelovaru”. Ugovor je s ministricom Nikolinom Brnjac danas potpisao zamjenik bjelovarskog gradonačelnika Igor Brajdić. Kako je planirano, postojeća atletska staza rekonstruirat će se na postojećem Gradskog stadionu, a rok za realizaciju je 1. ožujka 2021. godine. (ika)