NADOLAZEĆE ZVIJEZDE! Mladi Filip i Sara u Bjelovar donijeli čak četiri zlatne medalje!

Filip Dujmović i Sara Haistor, mladi bjelovarski plesači, ovih su dana postigli fenomenalan uspjeh te ime Grada Bjelovara ponovno promovirali diljem Lijepe Naše.

Na natjecanju u standardnim i latinsko–američkim plesovima koje je održano tijekom vikenda u Splitu i Makarskoj, izvrsni Filip i genijalna Sara osvojili su ukupno četiri zlatne medalje.

U kategoriji ”mlađi osnovci D2” Filip i Sara osvojili su prvo mjesto i zlatne medalje u Splitu te prvo mjesto i zaslužene zlatne medalje na natjecanju u Makarskoj. Iz ”H–8”, uspješnog bjelovarskog plesnog kluba poručuju kako je odlična bila i njihova članica Ameli Koščak Vukobrat koja je nastupila u kategoriji ”osnovci D3”. Naime, Ameli je u ”latinu” osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju, dok je u standardnim plesovima osvojila treće mjesto i zaluženu brončanu medalju.

-S ovim sjajnim rezultatima odlazimo na zasluženi odmor do jeseni. Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se na jesen priključe našim plesnim treninzima i Bjelovarskim mažoretkinjama–kazao je Dragutin Hubak, predsjednik Športsko plesnog kluba ”H–8”.

Na spomenutom natjecanju koje je održano je u organizaciji Hrvatskog sportsko plesnog saveza i domaćina, plesnog kluba ”Mirela” iz Splita i ”Briljantin” iz Makarske, nastupilo je 90 parova, 50 formacija i 240 pojedinaca iz 28 klubova. (ika)