Foto:Facebook
Ukupno 130 županijskih osnovnoškolaca i srednjoškolaca i njihovih nastavnika bilo je na prijemu u Uredu predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović, a u sklopu Dana otvorenih vrata. Tom prilikom predsjednica im je čestitala na ostvarenim uspjesima, a njihov boravak na Pantovčaku ostvaren je na inicijativu župana Damira Bajsa.
Naime, riječ je o učenicima koji su ostvarili zapažene rezultate na državnim i međunarodnim natjecanjima u prošloj školskoj godini. (Bjlive)





