Jedna od patrola bjelovarske policije noćas se stacionirala u Hebrangovoj ulici gdje je kontrolirala promet. Otprilike 15 minuta iza pomoći policajac je zaustavio Volkswagen Golf za čijim volanom je sjedio 33–godišnjak. Nakon pregleda dokumenata je utvrdio da dotični vozi pod zabranom koja mu je izrečena jer se nije odazvao na izvanredni zdravstveni pregled. Da stvar bude gora, muškarca je alkotestirao, a na displayu se nekoliko trenutka kasnije ukazala brojka od 1,79 promila. Vozač je na mjestu uhićen i sproveden u Policijsku postaju na triježnjenje, da bi jutros bio izveden na saslušanje pred prekršajnog suca. (ika)
NALETIO NA POLICIJU Vozio pod zabranom s 1,79 promila pa završio na triježnjenju
- 28. kolovoza 2018.

Povezane objave
VIDEO – Bjelovarčanka Iva Vuk iz Philadelphije s
27. lipnja 2026.
Pijane prijateljice ”navijale” glazbu u stanu u pa
26. lipnja 2026.
Zabio se u auto ispred sebe pa izazvao
26. lipnja 2026.
Večeras se ruše rekordi! Zamjenik gradonačelnika Brajdić očekuje
26. lipnja 2026.
Bjelovar dobiva najljepši park u gradu, a za
26. lipnja 2026.
