Nastup na Regionalnom kupu: Ovo su rezultati talentiranih članova Badminton kluba Bjelovar

Mladi igrači Badminton kluba Bjelovar ovih su dana ponovno ostvarili zapažene rezultate. Naime, u badminton centru Max u zagrebu je odigrano 4. kolo Regionalnog kupa na kojem je nastupilo ukupno 50 igrača iz sedam klubova. Za bjelovarski klub je nastupilo 14 igrača i igračica. Tako je u najmlađoj kategoriji djevojčica do devet godina Iva Aušperger osvojila drugo mjesto, dok Anja Aušperger osvojila treće mjesto, a Marija Komljenović četvrto mjesto u kategoriji djevojčica do 10 godina. U konkurenciji do 13 godina, Tessa Komljenović je zauzela treće, a Zara Krapec peto mjesto. Lea Čale osvojila je četvrto mjesto u konkurenciji djevojčica do 15 godina. Naravno, na natjecanju su igrani i parovi pa su tako Tessa Komljenović i Anja Aušperger uspjele izboriti drugo mjestu u parovima do 13 godina.

Što se tiče dječaka, Marko Rakoci zauzeo je drugo, a Lovro Stojan treće mjesto u kategoriji do 11 godina. U konkurenciji dječaka do 15 godina treće mjesto je pripalo Šimunu Lovrovoviću. Za bjelovarski klub su nastupili još i Matko Kurešević, Jan Posavac, Juraj Lovrović, Mihovil Lovrović i Lara Kurtušić. (BJLive)