Općinski sud u Bjelovaru ovih je dana temeljem kaznenog nalog na šest mjeseci uvjetnog zatvora osudio 40-godišnju S.L. zbog kaznenog djela krađe.
Spomenuta je, stoji u presudi, proglašena krivom jer je iz novčanika koji se nalazio u ženskoj torbici uzela 2000 tisuća kuna u vrijeme dok su vlasnica i njen dečko, koji je inače vlasnik stana, spavali. Uz uvjetnu kaznu sud je odlučio kako je okrivljena dužna vratiti novac. Krađa se dogodila 11. svibnja 2019. godine u jednom stanu u Bjelovaru u vremenu od 15 do 20 sati. Presuda je nepravomoćna pa okrivljena na nju ima pravo žalbe. (ika)
Nepravomoćno: Bjelovarčanka ukrala 2000 kuna iz novčanika vlasnice koja je spavala
- 27. listopada 2020.

Povezane objave
Sjekirom krenuo prema policajcima u Grubišnom Polju. “Sad
23. lipnja 2026.
Grad je večeras pozornica emocija: Pjesme koje su
23. lipnja 2026.
Bjelovar domaćin velikog srca: Marijini obroci u subotu
23. lipnja 2026.
FOTO – Češka obec Bjelovar uspješno predstavila Bjelovar
23. lipnja 2026.
Budućnost hrvatskog tenisa stiže iz Bjelovara: Članovi TK
23. lipnja 2026.
