Policija već tri godine uzaludno traga za muškarcem koji je u Bjelovaru ukrao bankovnu karticu i pomoću nje na bankomatu pokušao podići novac. Krađa se, podsjetimo, dogodila 14. studenog 2017. godine u bjelovarskoj Općoj bolnici.
Prema navodima policije, nepoznati počinitelj je iz sobe za osoblje na jednom odjelu ukrao novčanik jedne zaposlenice u kojem se nalazilo stotinjak kuna, osobne isprave i bankovne kartice.
Nešto kasnije muškarac s fotografije je pomoću ukradene bankovne kartice pokušao podići novac na bankomatu Erste banke koji se nalazi nasuprot bolnice u Franjevačkoj ulici.
Iz policije navode kako se osoba na fotografijama dovodi vezu s počinjenjem kaznenog djela teške krađe. Ako imate korisna saznanja o osobi s fotografije o tome obavijestite Policijsku postaju Bjelovar na broj 043/270-132 ili pozivom na broj 043/192, kao i e–mailom na adresu bjelovarsko-bilogorsku@policija.hr. (ika)
Neriješen slučaj: Policija tri godine traga za muškarcem koji je ”operirao” po bolnici
- 20. rujna 2020.

Povezane objave
Ne iz Oza, nogometni čarobnjak iz Ivanske vraća
21. lipnja 2026.
FOTO: Sportski školski praznici u bjelovarskoj Prvoj osnovnoj
19. lipnja 2026.
Veliko ulaganje u Zrinski Topolovac: Kreće projekt vrijedan
19. lipnja 2026.
Bilogora iz Kapele odustala od igranja u županijskoj
19. lipnja 2026.
Ljeto može početi: Bjelovar.live vam daruje dvije mjesečne
19. lipnja 2026.



