Nesavladiva Mladost puše vodećima za vratom

SUPERSPORT DRUGA NOGOMETNA LIGA

Nogometaši Mladosti iz Ždralova i dalje su stopostotni s novim trenerskim dvojcem Tihomirom Bradićem kao glavnim i Antonijem Cvančićem kao njegovim pomoćnikom. Kako nisu odustali od plasmana u samom vrhu ljestvice koje donosi kvalifikacije za plasman u viši rang natjecanja momčad Mladosti potvrdila je i protiv Jadrana LP kojeg je na svom Brdu više nego zasluženo savladala rezultatom 1:0. Ovom već četvrtom uzastopnom pobjedom Redsi s bjelovarskog Brda osim što su oduševili svoje vjerne navijače došli su na korak od vodećih na ljestvici koji u zadnja tri kola neće mirno spavati.

Junak ove više nego dobre utakmice bio je Luka Pisačić, strijelac pobjedonosnog pogotka i igrač koji je cijelu utakmicu vršio pritisak na obranu Jadrana.

MLADOST – JADRAN LP    1:0

MLADOST: Vincelj 7, Zubović 7, Brezina 7,5, Nikolić 7 (od 71. Hudaček), Jakšić 7,5 (od 82. Borovac), Pisačić 7,5, Lopa 7 (od 71. Colarić), Azinović 7,5, Marić 7 (od 82, Šurmin), Markota 7 (od 60. Franceković), Lukman 7, TRENER: Tihomir Bradić

JADRAN: Pršlja 6,5, M. Krešić 6, Ristić 6, I. Čepo 6,5, Sesar 6,5, Kuqi 6, N. Čepo 6 (od 87. Erceg), Martić 7, Šujić 6, Galić 6 (od 84. Maleta), Žderić 6 (od Škorlić), TRENER: Mišo Krstičević

STRIJELAC: 1:0 Luka Pisačić (36)

Prvi dio utakmice protekao je u taktičkom nadmudrivanju na sredini igrališta i bez ijedne prilike za pogodak, ali samo do 36. minute kad je Mladost nakon ubačaja Lope iz prekida i snalažljivosti Luke Pisačića, koji je majstorski odapeo s ruba kaznenog prostora, povela s 1:0.

Gotovo isto bio je i u drugom dijelu utakmice. Obostrano nadmudrivanje bez značajnijih prilika trajalo je do 66. minute kad je Azinović na gol crti zaustavio pokušaj gostiju. Nakon te prilike Jadran je konkretnije krenuo po izjednačenje, međutim, iskustvo Mladosti, sjajni Azinović i nesavladivi vratar Vincelj nisu se dali iznenaditi.