Nije mu to trebalo: Vozač (41) zatečen za volanom pod zabranom, trenutno je iza rešetaka

Arhiva BJLive

Muškarcu (41) je određeno tri dana zatvora jer je uhvaćen da upravlja osobnim automobilom pod zabranom.

Kako je izvijestila policija, spomenuti je jučer (ponedjeljak) u 11.30 sati u Pakračkoj ulici zatečen za volanom Alfa Romea bjelovarskih registracija za vrijeme dok mu je rješenjem vozačka dozvola poništena radi prikupljenih prekršajnih bodova i za vrijeme dok mu je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima ”B” kategorije.

Na mjestu je uhićen, navode iz policije te potom priveden u službene prostorije policije do privođenja na Prekršajni odjel Općinskog suda u Bjelovaru. Ondje mu je dežurni sudac nakon ispitivanja odredio zadržavanje u zatvoru u trajanju od tri dana te je predan u Zatvor u Bjelovaru. (ika)