Nikola Marić probio obranu Trnja

SUPERSPORT DRUGA NOGOMETNA LIGA

Nakon odlaska trenera Miroslava Bojka i nakon što je na njegovo mjesto postavljen Tihomir Bradić kao glavni i Antonio Cvančića kao njegov pomoćnik, nogometaši Mladosti ne znaju za poraz. U 26. kolu SuperSport Druge nogometne lige na gostovanju kod zagrebačkog Trnja upisali su i treću uzastopnu pobjedu. Pogotkom Nikole Marića u 88. minuti utakmice slavili su veliku i značajnu pobjedu rezultatom 0:1. Taj već deveti pogodak ubojitog strijelca Marića nogometašima Mladosti donio je velika tri boda kojima je momčad s bjelovarskog Brda ponovo postala konkurentna u borbi za mjesto u vrhu ljestvice koje donosi mogućnost napredovanja u viši rang natjecanja.

NK TRNJE – NK MLADOST (Ž)    0:1

TRNJE: Vujinović, Braun, Prpić, Ceraj, Beloša (od 70. Dobrilović), Vujnović, Markanović, Miličević (od 46. Darojković), Cassama (od 86. Topić), Čolić (od 70. Munić), Majić (od 68. Kolar), TRENER: Dino Livada

MLADOST: K. Srbljanović, Zubović, Brezina, Jakšić, Lopa (od 63. Colarić), Perić (od 10. Markota), Azinović, Šurmin (od 77. Borovac), Marić, Lukman, Francekoivć, TRENER: Tihomir Bradić

STRIJELAC: 0:1 Marić (88)

Mladost je u gostima kod Trnja imala potpunu dominaciju koju je nagradila s nekoliko dobrih prilika, međutim, ni jedna od njih nije našla put do mreže domaćeg vratara. Rezultatska neizvjesnost trajala je sve do 88.minute kad je šut Zubovića domaći vratar Vujinović obranio, a na odbijenu loptu natrčao je Marić koji je pogodio za 0:1,

U slijedećem kolu Mladost će na Brdu biti domaćin Jadranu iz Ploča, bivšem klubu Nikole Marića, dok će NK Bjelovar gostovati u Belišću.