NK Bjelovar najavio uspješnu sezonu

SUPERSPORT DRUGA NOGOMETNA LIGA – 1. KOLO

Kažu da se u nogometu jedino pamte rezultati. Vjerujući toj frazi i NK Bjelovar je u novom prvenstvu startao s pobjedom i to je trenutno jedino najvažnije.

Novi trener, puno novih igrača, za sve treba vremena, ali treba i strpljenja.

Pored opravdanih problema s registracijom Nikole Gatarića, čiji papiri još nisu stigli iz daleke Austrije, ali i pored pakleno vrućeg vremena i vidljive neuigranosti do koje će tek doći, NK Bjelovar je u prvom kolu SuperSport druge nogometne lige odigrao više nego dobru utakmicu u kojoj je bio bolji protivnik od gostujuće Segeste koju je sasvim zasluženo pobijedio rezultatom 2:0 s time da je ta pobjeda mogla biti izražena i puno povoljnijim rezultatom.

NK BJELOVAR – SEGESTA     2:0

BJELOVAR:Domović 7,5, Šantalab 6,5, Šrefanac7, Dujmović 6,5 (od 57. Čikvar 7), Mijatović 7, Romac 6,5 (od 72. Kovač), Čordaš 6,5 (od 85. Mrkela), Kapitanović 7, Gulam 7, Uwem 7, Akanni 8, TRENER: Tomislav Mikulić

SEGESTA: Matulić 6,5, Tsutida 6, Ivančić 6 (od 65 Milinović), Kapac 6, Šuart 6,5, Matić 6 (od 65. Zlatunić), Kordić 6,5, Pudić 6 (od 46.Batur), Čičković 6 (od 46.Da Silva), Rendulić 6,5 (od 80. Bičanić), Kukoč-Petraello 7, TRENER: Zoran Buinac

STRIJELCI: 1:0 Akanni (11), 2:0 Čikvar (59), IGRAČ UTAKMICE: Akanni Samid

Svoju nadmoć nad Segestom momčad Bjelovara pokazala je odmah u prvoj minuti susreta kada je Akanni imao stopostotnu priliku koju nije okrunio pogotkom. Akani je u prvom poluvremenu imao još tri dobre prilike koje nisu završile pogotkom, ali je usprkos promašajima bio strijelac vodećeg pogotka za Gradsku momčad. Dujmović je u 11.minuti nabacio iz prekida, a stasiti i snažni Akani se najbolje snašao u buketu igrača ispred gostujućeg vratara kojeg je savladao udarcem glavom.

Segesta je drugi dio utakmice otvorila aktivnije i puno opasnije. Nekoliko njihovih dobrih prilika nisu realizirane, što je Bjelovar kaznio novim pogotkom kojem je ponovo kumovao Akanni koji je sjajnim udarcem uzdrmao prečku od koje se lopta odbila do spretnog Čikvara koji takvu priliku ne propušta.