Općina Rovišće se ove godine uključila u Noć muzeja koja se održava u petak 31. siječnja i organizirala središnje događanje u Dvorani za udruge u Rovišću. Od 19-22 posjetitelji će razgledati Mali povijesni vremeplov kroz prošlost Rovišća te virtualne izložbe zavičajnih slikara Slavoljuba Lackovića i Željka Lanovića. Na programu su i priča o zahvalnosti i bljeskovi uspomena. (dv)
NOĆ MUZEJA U ROVIŠĆU Razgledajte virtualne izložbe zavičajnih slikara
- 30. siječnja 2020.

Povezane objave
Tužne vijesti iz okolice Bjelovara: Potraga za nestalim
24. lipnja 2026.
Skriveni dragulj Bilogore: Posjetili smo Kamenitovac – pogled
24. lipnja 2026.
Vedran Trupac dobio novi četverogodišnji mandat na čelu
24. lipnja 2026.
Nestao Goran (36) iz bjelovarskog naselja Gornje Plavnice
24. lipnja 2026.
Župan Marko Marušić primio Mislava Murlina, seniorskog prvaka
24. lipnja 2026.
