BJELOVAR–Da gubitak osobnih dokumenata može postati prva noćna mora, na svojoj koži osjetio je Goran Š. iz Velikog Grđevca. Naime, taj 30–godišnjak završio je na bjelovarskom Prekršajnom sudu jer je izgubio putovnicu, a nije prijavio njen nestanaka. Dotični je inače zaposlen u Zagrebu, a njegovu putovnicu 19. siječnja 2016. godine u tramvaju pronašli su djelatnici ZET–a te o tome obavijestili policiju. Kako mladić prebiva na području za koje je inače nadležna Policijska postaja Grubišno Polje, upravo su njeni djelatnici zbog neprijavljivanja gubitka putovnice protiv mladića podnijeli prekršajni nalog i to tek devet mjeseci kasnije, točnije18.listopada prošle godine. Slučaj je dospio na nadležni Prekršajni sud pred kojim se mladić opravdao da je lanjskog 19. siječnja u tramvaju izgubio ruksak koji je nosio na posao, a nije otklonio mogućnost i da mu je isti ukrade. Kako god bilo, mladić se pravdao da nije znao kako se u ruksaku nalazila i putovnica. Sud je prihvatio takvo svjedočenje i mladića oslobodio optužbe i prekršajne sankcije. (ika)
NOĆNA MORA Ostao bez putovnice pa završio na sudu
- 30. siječnja 2017.

Povezane objave
Kupovina iz noćne more: Mobilna kućica, lutka i
25. lipnja 2026.
Pijani Čeh se skidao gol na Terezijani, vrijeđao
25. lipnja 2026.
Tužne vijesti iz okolice Bjelovara: Potraga za nestalim
24. lipnja 2026.
Nestao Goran (36) iz bjelovarskog naselja Gornje Plavnice
24. lipnja 2026.
Netko je usred Terezijane ukrao nekoliko bačvi s
24. lipnja 2026.

Comments are closed.