NOGOMET: Poznati su svi parovi četvrtfinala Županijskog nogometnog kup natjecanja

OSMINA FINALA ŽUPANIJSKOG KUPA:

Nakon što su u nedjelju Hajduk iz Hercegovca i Napredak iz Rajića odigrali zaostalu utakmicu osmine finala u kojoj je momčad iz Hercegovca očekivano pobijedila rezultatom 4:1, još više od očekivanog Mladost iz Ždralova pobijedila je u zaostaloj utakmici Bilogoru iz Kapele rezultatom 0:7.

Parovi četvrtfinala kupa:

BILOGORA (K) – MLADOST (Ž) 0:7

BILOGORA: M. Taritaš, Šuveljak, Šestak, D. Bajsić, Jurenec, Radmilović, Vargić, I. Matić, Benković, M. Tolić, Imbrišić – Dragašević, I. Belan, Vidojević, A. Topalović, N. Belan, TRENER: Dario Jaušić

MLADOST: Domović, Guilherme, B. Kovač, Lopa, K. Prskalo, Azinović, Šurmin, B. Čovo, S. Mamić, M. Čovo, Franceković – Srbljanović, Crnoja, Behram, Žabec, Mađarić, Baraban, TRENER: Tihomir Bradić

STRIJELCI: 1:0 Jurenec (16 – ag), 0:2 Azinović (37), 0:3 Mamić (39), 0:4 M. Čovo (56), 0:5 Franceković (57), 0:6 Behram (65), 0:7 Behram (82).

Zbog problema na igralištu u Kapeli u zaostaloj utakmici osmine finala županijskog Kup natjecanja momčad Bilogore bila je domaćin na stadionu na Brdu. Ta zamjena igrališta nije previše remetila odnos snaga ove dvije momčadi jer Mladost bi na bilo kojem igralištu bila ogromni favorit u susretu s Bilogorom, vodećim klubom u drugoj ŽNL koji je na Brdo došao u nešto oslabljenim sastavu, ali i koji se nije uspio nametnuti drugoligašu iz Ždralova.

Mladost je od prve minute pritisnula Bilogoru koja je bila osuđena da svim snagama brani svoj gol.

Taj početni pritisak, ali prije svega brza akcija Lope, Šurmina i Mamića, natjerala je Jureneca da u 16. minuti zatrese svoju mrežu za 0:1. Nakon tog pogotka Mladost je sve do kraja utakmice redala prilike i postizala pogotke, tako da je ova neravnopravna utakmica mogla završiti i većom gol razlikom za Redse s bjelovarskog Brda.