NOGOMET: U pripremnom susretu NK Bjelovar deklasirao nogometaše Vrbovca

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA:

Nogometaši NK Bjelovara upisali su i drugu pripremnu pobjedu. Nakon momčadi Gaj Mače rezultatom 3:0 nadigrali su i pobijedili Vrbovec koji može biti više nego zadovoljan što je s umjetne trave bjelovarskog Gradskog stadiona otišao sa sasvim prihvatljivim porazom.

NK BJELOVAR – NK VRBOVEC     3:0

BJELOVAR: 1. pol: Komšić, Nikolić, Crnjac, Kočiš, Hrahovski, Varga, Ron, Pranjić, Jurić, Motika, Marić – 2. pol: Iličević, Djordjević, Ljevar, Jurčević, Šantalab, Delibegović, Serdarušić, Raspudić, Coha, Lucas, Kožarić, Glavina, TRENER: Luka Bilobrk.

STRIJELCI: 1:0 Marić (45), 2:0 Kožarić (62), 3:0 Delibegović (67)

Za utakmicu s Vrbovcem trener Luka Bilobrk odredio je dva sastava u kojima je onaj u drugom poluvremenu bio papirnato jači, što je i potvrdio na terenu. Već na otvaranju utakmice vidjelo se kako je NK Bjelovar trenutno bolje pripremljen i kako ima puno snažniju momčad. Kontrola nad sredinom igrališta donijela je momčadi Gradskog kluba dominaciju i pritisak koji usprkos brojnim prilikama nije okrunjen pogotkom sve do zadnje minute prvog poluvremena.

Vrbovec zaključan u svom kaznenom prostoru

Za vodeći pogodak najzaslužniji je Jakov Pranjić koji je probio lijevu stranu obrane Vrbovca, a na njegovu povratnu loptu natrčao je Marić koji je pored nemoćnog gostujućeg vratara pogodio za 1:0. Na 2:0 povisio je Kožarić u 62. minuti i to nakon solo akcije po lijevoj strani, dok je konačni rezultat postavio Delibegović u 67. minuti odmjerenim šutom s ruba kaznenog prostora.

Pored ova tri lijepa pogotka svakako treba naglasiti kako je Vrbovec u drugom dijelu igre tek nekoliko puta prešao polovinu igrališta i da je bio potpuno nemoćan pored trkački i igrački razigranog NK Bjelovara, čija se snaga najbolje vidjela u zadnjih 15-ak minuta kad gostujuću momčad nije izlazila iz svog kaznenog prostora.

U subotu dolaze Sesvete

Treću pripremnu utakmicu momčad NK Bjelovara odigrati će ponovo na Gradskom stadionu. U goste im dolaze Sesvete, s time što će se susret zbog velikog broja igrača u obje momčadi igrati 2 x 60 minuta.