Nogometaši Skoka razbili Omladinac iz Ćurlovca. Na tekmi je palo čak 10 pogodaka

DRUGA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

Županijski nogometni ligaši svoje 16. kolo igrali su kao Prva HNL, u tri dana od subote do ponedjeljka.

Zadnja utakmica igrana je na uskršnji ponedjeljak u Skucanima gdje su se sastali županijski drugoligaši Skok i Omladinac iz Ćurlovca.

Po sunčanom vremenu i u više prijateljskom susretu domaći nogometaši Skoka uvjerljivo su rezultatom 7:3 pobijedili goste iz Ćurlovca čime su osvojili tri velika boda i oduševili svoje brojne navijače. Ovom uvjerljivom pobjedom Skok se digao na drugo mjesto ljestvice Druge ŽNL na kojoj ravnopravno s Lastom iz Gudovca konkurira za naslov prvaka.

REZULTATI 16. KOLA

SKOK – OMLADINAC    7:3

SKOK: A. Jaković, Žagi, Stanković, Kališević, H. Lončar, Tanjić, Mumlek, J. Tomić, T. Račan, Pleskalt, Čer – Z. Srebrenović, Lončarić, Moćnik, Majhen,Stančin, TRENER:Petar Bošnjak

OMLADINAC: Franković, Tomac, I. Barberić, Kušenić, M. Barberić, Ivančević, Veljačić, Sabolović, Bosak, Mesarek, Husar – I. Sabolović, L. Tolić, Husnjak, TRENER: Ivan Mihoković

STRIJELCI: 1:0 Kališević (1), 1:1 Barberić (14), 2:1 Lončar (19), 3:1 Račan (25), 4:1 Kališević (32), 5:1 Tanjić (37), 5:2 Sabolović (45. – 11m), 6:2 Lončar (50. – 11m), 7:2 Lončar (55), 7:3 Tolić (80).

U susretu u kojem se postignuto čak10 pogodaka, momčad Skoka nastupila je znatno pomlađena s čak pet juniora u startnoj postavi, što joj nije bio problem da dominira cijelom utakmicom. Kako će to biti vrlo sadržajna i pogocima bogata utakmica najavio je Kristijan Kališević pogotkom u prvoj minuti kojim je usmjerio susret na mlin Skoka.

U nastavku utakmica Skok je pored sedam postignutih pogodaka mogao znatno popraviti svoju gol razlika, no i nogometaši Omladinca imali su svojih dobrih prilika tako da su i oni mogli postići još koji pogodak.

Junak ove golijade u Skucanima bio je Hrvoje Lončar, iskusni napadač Skoka koji je mrežu Omladinca probušio čak tri puta.